Заповнити анкету
ЗаMовити дзвінок
Пошук
ЗаMовити дзвінок
Свідрук Уляна
Збір полуниці поблизу Балтійського моря
star star star star star
21.06.2021
… Нещодавно приїхала з Німеччини, працювала на вакансії «Збір полуниці поблизу Балтійського моря» Лише зараз дійшли руки до того, щоб поділитись своїми враженнями. Окремо дякую вам за перевірену вакансію та за те, що виконуєте свою роботу на всі 100%, дякую за швидкі відповіді на поставлені питання та детальну консультацію. Усе те, що було прописано у договорі було виконано (усе без обману) 😁 ✅ Роботодавець по даній вакансії виявився дуже позитивною та доброю людиною. Робота не було аж настільки складно, як я собі уявляла, коли обрала вакансію. Наша група приїхала на підприємство однією із перших (спочатку ми стелили сіно для полуниці у парниках, закривали та відкривали парники й т.п). ☝️Я скажу лиш одне: "Хто давно мріє побувати за кордоном, але вагається, перестаньте це робити, їдьте та пробуйте" У мене залишились просто нереальні враження!!! ✅ Буду звертатись до вас ще не одноразово і звісно ж буду рекомендувати вас усім своїм знайомим та друзям, адже ви даєте класну можливість для тих хто горить бажанням побувати в іншій країні й заробити грошей. ‼️Бажаю вашій компанії розширеннях по всій Україні й не тільки 😉
Яворський Максим
Робота на фруктовому підприємстві
star star star star star
01.04.2021
Мені сподобалась загальна атмосфера спілкування з компанією, позитивне враження від процесу оформлення документів, високий рівень зацікавленості співробітників в цілому. Відповіді на запитання в процесі співпраці надавались вчасно і доступно, без зайвого поспіху. Послуги які прописані в договорі були надані компанією в повному обсязі без виключення. Працював я на фруктовому підприємстві, сортував, пакував різні фрукти (переважно яблука). Робота була не складною, але виконувати її потрібно було у швидкому темпі. Працював я по 10 годин в день, була перерва на обід – 1 година й був один вихідний на тиждень. Заробітна плата цілком задовольнила мої очікування. На підприємство я приїхав в грудні, працювати почав з 8-го числа. Заробітну плату за грудень отримав 1300 євро, це уже з вирахуванням вартості проживання. За наступні місяці, заробітна плата теж не розчарувала.
Пересада Христина
Сортування та пакування печериць
star star star star star
01.04.2021
Співпраця із Вашою компанією мені сподобалась, ви одна з кращих компаній від якої Я їхала, а за кордон Я їжджу уже не перший раз 👍 Менеджер вчасно та доступно надавав консультацію та відповіді на всі мої запитання, послуги були надані в повному обсязі, все як прописано в договорі. Працювала я на підприємстві по сортуванню та пакуванню печериць. Робота була мені до вподоби, працювати було не важко. Робочий день розпочинався о 6:30-6:50 год. В перші робочі дні працювали до 11:00 або 12:00 год. Не сподобалося те, що автобус який відвозив працівників в кінці робочого дня до місця проживання потрібно було очікувати +/- 1 годину. В кінці робочого дня хочеться якнайшвидше приїхати на місце проживання й відпочити, але в загальному все ОК. Керівники на підприємстві дуже хороші, завжди цікавилися як наші справи, чи все гаразд, чи все нам подобається, ставлення дуже потішило.
Сидорук Діана
Робота на квітковому підприємстві
star star star star star
31.03.2021
Добрий день! Розпочнемо з того, що я вже працювала на даному підприємстві минулого року, але їхала я від іншої компанії-посередника. Чесно кажучи, ви просто нереально крута компанія, ви чітко та швидко відповідаєте на поставлені запитання та надаєте повну консультацію. Мені було дуже приємно, що ви увійшли у моє становище та надали можливість поїхати пізніше. Робота на квітковому підприємстві - це найкраще, що може бути. Звичайно без труднощів не обходиться, але на все свій час, всім раджу спробувати. Лише один мінус, 3 місяці це малий термін перебування, хочеться ще Ви хороша та надійна компанія. Хочу ще від вас кудись поїхати.
Мельник Юлія
Робота в теплицях
star star star star star
23.03.2020
Вперше я познайомилася із програмою в Інстаграмі, прочитала/подивилась та заповнила на сайті анкету і в той же день мені прийшов лист-підтвердження, про погодження моєї участі в програмі. Далі почався процес підготовки документів, нервів та хвилювань. Проте, менеджери компанії Reisen AP організували все настільки класно, що в кінцевому результаті я отримала лише задоволення. Всім-всім рекомендую!!!
Карпінська Ілона
Працівник складу
star star star star star
27.07.2020
Я працювала в місті Мюнхен. Дана програма, перш за все, розрахована на заробіток коштів і для цього необхідно буде багато й важко працювати. Але, окрім роботи, завжди знаходиш час для подорожей та відпочинку з новими знайомими. Це була чудова можливість отримати досвід роботи закордонном та пожити самостійним життям. Ваші менеджери надавали мені інфомаційну підтримку, за що я Вам дуже вдячна.