Заповнити анкету
ЗаMовити дзвінок
Пошук
Заповнити анкету
ЗаMовити дзвінок
Безпалько Ірина
Збір печериць
star star star star star
Всім привіт 👋 Мене звати Ірина, і я працювала на вакансії "Збір печериць". Це моя не перша поїздка за кордон, але поки найуспішніша. 💵 🤑 Стосовно роботи : 🍄 - Перші дні будуть"навчальними", вам все розкажуть і покажуть. Будьте уважними, слухайте що говорять, за потреби краще перепитуйте, робота не важка, але старатися звичайно потрібно. З часом ви напрацюєте швидкість, і все буде супер 👍 - На роботі є норма, яку бажано виконувати. Якщо ваша, буде перевищувати мінімальну, то є доплати 🤑 - Доїзд до роботи і назад, то наша біль 😅 бо ми приїхали в середині лютого, коли погода ще зовсім не радувала 🥶і бувало чекали бус, щоб поїхати до квартири до 2,5 години. Стабільно чекали годину, коли щастило, то майже не чекали 😁 - кожного тижня (в нас по понеділках), видавали всім аванс ( 50 євро), в кінці місяця (100 євро); Стосовно вихідних: - зазвичай це один раз в тиждень, вихідний плаваючий, тому кожного тижня може відрізнятись, але в принципі одного дня достатньо. Був період коли роботи було не багато, тому і вихідних було більше. Стосовно проживання: 🏡 - якщо вам пощастить і вас поселлять в місто, то прекрасно 👌 там є магазини, можливість подорожувати і навіть просто прогулятись вечірнім вулицями. Якщо ж ні ( як нам), то будете жити в 7-ро у 2-кімнатні квартирі, в якомусь невеликому селі, де немає від слова "нічого", в магазин нас возили 2 рази в тиждень ( понеділок та четвер).
Валерія Богза
Сортування моркви
star star star star star
На підприємстві нам дуже подобається, робота не складна, тільки потрібно розуміти, що потрібно буде стояти на одному місці. Сортувати та пакувати моркву, також літом з'являєтеся пакування цукіні. Роботодавець завжди з нами, допомагає з питаннями якщо вони є, також можуть дати машину, якщо потрібно виїхати у центр. Нам дуже подобається тут працювати, відношення до Українців дуже гарне, завжди питають чи все у нас добре, також можуть дати відпустку та лікарняний. До роботи потрібно доїжджати велосипедами, роботодавець видає їх. Їхати приблизно 15-20 хв.
Логвіненко Ксенія
Робота на складі брендованого одягу
star star star star star
Я дуже рада, що поїхала на літо до Німеччини, мені вдалося трохи заробити, знайти друзів та відвідати дві країни, Швейцарію та Чехію. Я працювала в м. Мюнхен на складі брегдованого одягу, а проживали ми в м. Хальбермус. 1. В мої обов’язки входило сканування та фотографування одягу, також час від часу упаковувала одяг. В основному ми стояли, але ти завжди можеш взяти стілець/візок і сісти на нього, все це нормально, хоча перший місяць менеджер нас залякував, що так робити не можна. Насправді все можна, адже це не впливає на робочий процес, якщо втомився можеш присісти. У перевиснаженому стані ефективність роботи падає і краще все робити з комфортом для себе. Робочі місця для сканування трохи відрізняються, деякі мали можливість сидіти, а деякі ні, так як робочі поверхні з комп'ютером розташовані на різних рівнях, але зачасту всі працювали за стандартними столами, хоча були дівчата у яких не було можливості присісти зовсім, в такому положенні працювалося важче, адже боліли ноги. 2. Відповісти остаточно на питання “ Чи складною була робота?” доволі важко, адже все залежить від місця роботи та менеджера до якого ви потрапили, скажу одне, якщо ви маєте можливість сидіти, тоді добре.Щодо роботи по суботам, то працювалося легше, ніж зазвичай. Праця починалася на годину пізніше та тривала довше, але завдяки обіду та двом перервам ти не встигав втомитися. 3. На серпень місяць я адаптувалася. Працювати мені скоріш за все сподобалося, ніж не сподобалося, хоча перші два тижні було важно Стосовно роботи з Reisen AP, то дуже потішила ціна за вакансію. Ціна найнижча на ринку і це величезний плюс. Порадила вашу компанію друзям, які вже планують свою поїздку з вами.
Джога Катерина
Робота на квітковому підприємстві
star star star star star
1. По вакансії "Робота на квітвому підприємстві" я обривати, сортувала та пакувала квіти, садила їх на платформі і тому подібне, кожного разу робота була різне, що було дуже добре, адже ти не втигав втомитись або знудитись. 2. Важко було не завжди, все залежало від процесу на якому ти працюєш. 3. Працювати подобалось, тому що тут хороше відношення роботодавця і не важка робота, гарні умови проживання і маленький бонус на свята (пригощають фруктами, солодощами, різними напоями). 4. Враження про роботодавця склалось хороше, але потрібно гарно працювати, щоб не було нюансів і проблем, кожне питання можна вирішити, тут тобі завжди допоможуть. 5. Першу зарплату отримала не надто велику, тому що з першої зарплати знімають за посуд (якщо ти її поб'єш) та за зіпсовані меблі (якщо ти їх зіпсуєщ), друга зарплата була орієнтовно 1600 євро (нетто). Це підприємство та й робота в Німеччині загалом, багато чого мені дала, я зустріла тут багато хороших людей, ми всі на підприємстві вже як сім‘я! Я б залишилась тут на довго)!
Харкевич Володимир
Догляд за деревами
star star star star star
На фірмі робиться нормально, колектив дружній, доїзд до роботи 5 хвилин, є чим їхати. Роботодавець дуже добре ставився до нас. 1.На початку коли приїхали, сезон лиш починався, досаджували ялинки ті дерева, що не продались, потім почались замовлення на різні види дерев, в основному це топковання дерев в горщики, потім складання на возики, у весняний період стартувала фланц машина садились саджанці, також сяткування дерев, якщо хтось вміє їздити на техніці буде перевагою бо іноді потрібно сідати за кермо трактора, під час літа почалось сапання, і обтинання дерев, так було до середини серпня, а потім знову почалось садіння і топкування аж до +\-15 грудня. 2. Сапання, обтинання та садіння не є важко навіть для дівчат, а топкування важче, бо є дерева різних розмірів (до 2 метра), але це робить лиш одна група і дівчатам цю роботу не надають. 3. В місяць +\-212 робочих годин, бо пн-пт - 9 роб. год, а субота - 8 роб.год. По 7,20 євро нетто за годину, і того виходить 1526 євро, мінус 50 євро за житло, в кінцевому результаті, орієнтовно 1450 євро (нетто) за місяць. 4. Звичний робочий графік: з 7:30 до 17:30 год. Перерва: з 10:00 до 10:15 год, з 12:30 до 13:00 год, з 15:00 до 15:15 год. В суботу перерви в аналогічні години, але до 16:30 год. робочий день. Якщо потрібно попрацювати в неділю (таке буває рідко), тоді це по бажанню і та година, яку ти витрачаєг на обід - оплачується і їжу в неділю завжди привозять роботодавець (кебаби, фрі та інше).
Мирослава Лященя
Збір печериць
star star star star star
Привіт) Я вже повернулася додому🤗 Отже, збір печериць! Ми виконували усю роботу пов’язану із грибами. По-перше - це збирання грибів різних видів і розмірів, від білих грибів до бронзових, від одинички(малютки) до великої трійки, різенів, белагомб. По-друге - це сортування грибів… печериці різних розмірів кладуться до окремих корзинок, які знаходяться у ящиках різної ваги. По-третє, ми мали орієнтуватися, які гриби є хороші, а які погані (нас цього навчили). Якщо траплялися деформовані гриби, відкриті чи з бактерією, ми їх відкладали у окремий ящик, який називається консервною. Хороші гриби, ми сортували, та клали корінчиками до низу, намагалися виконувати все максимально якісно, бо кожен ящик, має виглядати призентабельно. Після закінчення роботи мили свій возик, рольки, ваги, ніж, щоб все було чистенько. Спочатку було складно, бо для мене такий досвід був першим, але згодом навчившись усього, стало легко, увійшла в колію і робота була вже не складна. Враження склалося хороше, всі привітні, раді йти на зустріч, я думаю, що так, загадувати на майбутнє не буду, але якщо ще випаде нагода поїхати на збір печериць, то поїду. Заробітною платою задоволена цілком, орієнтовно в місяць можна було отримати чистими на руки від 1450- до 1600 євро, не рахуючи авансу та вирахування за житло. Грязними ця цифра значно більша від 2000 - до 2200 євро. Дякую, за можливість працювати та подорожувати закордоном.